X

دمنوش گیاهی مخلوط گل گاو زبان

دمنوش گل گاوزبان


حال خوش رهایی از اضطراب
ترکیبی مهربان از گل‌گاوزبان که با تسکین قلب، عشق و حال خوش را جایگزین اندوه و اضطراب شما می‌کند.

خواص:


دمنوش گل گاوزبان نشاط‌آور است، غم و اندوه و وحشت و اضطراب را کاهش داده و تسکین دهنده قلب است. دمنوش این گیاه در کنار سنبلطیب، استویا، لیمو امانی و به لیمو یک نوشیدنی نشاط‌آور و در عین حال آرامش‌بخش بوده و می‌تواند جایگزین مناسبی برای چای و قهوه باشد.

محصول تی‌بگ محصول پاکتی
Relax

ترکیبات

Borage

گل گاو زبان

گل گاوزبان گیاه علفی و یک‌ساله است که گل برگ و سرشاخه های گلدار آن به مصرف دارویی می رسد. این گیاه منبع غنی کلسیم، آهن، پتاسیم، روی، ویتامین های ب و ث است. خواص تسکین دهنده دارد و آرامش بخش است. در درمان سرماخوردگی، تنگی نفس و گلو درد مفید است، شکم را نرم و کیسه صفرا را باز می کند و احتمال ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.

Lemon

لیمو

لیمو ترش میوه درخت لیمو و از جمله مرکبات است که موجب افزایش سلامتی، طراوت، شادابی، جوانی و نیروی حیات می شود. همچنین لیمو ترش که ماده ای خنک کننده است باعث از بین بردن سموم میکروب بیماری هایی مانند دیفتری، حصبه و برخی امراض مهلک و خطرناک شده؛ ترشح صفرا را افزایش می دهد و در رفع یرقان(زردی) و دفع سنگ های کوچک موثر است. لیمو ترش درمان کننده چاقی و برطرف کننده بزرگی طحال، شفادهنده گواتر و میخچه، وبا، اختلالات جریان گردش خون، مشکلات گوارش، یبوست، سو هاضمه، زردی و یرقان است و خواص ضد سرطان دارد.

سنبلطیب

سنبلطیب

سنبلطیب گیاهی است وحشی، معطر و با طبیعت گرم و خشک که ریشه اش ارزش دارویی داشته و در درمان افسردگی، ناراحتی‌های عصبی، کاهش هیجانات و بر طرف نمودن دلهره و تشویش موثر است.

 

روش مصرف

مقدار 200 میلی لیتر آب جوش را بر روی تیبگ بریزید. اجازه دهید به مدت 3 تا 5 دقیقه دم بکشد. شما می توانید این چای را سرد نیز سرو نمایید.
نکته: در صورت دم کردن دمنوش در قوری مقدار 400 میلی لیتر آب جوش بر روی تیبگ بریزید و اجازه دهید به مدت 5 تا 10 دقیقه باقی بماند و سپس آن را سرو نمایید.