X

رویکردهای مهرگیاه

کیفیت ممتاز مستمر


تولید محصولات 100% طبیعی و با کیفیت حداکثری از اصلی‌ترین ارزش‌های ما در مهرگیاه است و از ابتدای تاسیس شرکت تاکنون، همواره تلاش کرده‌ایم محصولی ممتاز از ترکیب بهترین گیاهان، بدون استفاده از اسانس و سایر مواد افزودنی، درخور جامعه ایرانی تولید و عرضه کنیم. همچنین با بهره‌گیری از متخصصین توانمند کنترل کیفیت، تمامی محصولات مهرگیاه در تمامی مراحل تولید از کاشت و برداشت محصول در مزرعه تا فراوری و بسته‌بندی نهایی تحت نظارت و کنترل کیفیت موشکافانه قرار می‌گیرد. در فرایند تولید نیز گیاهان از فیلترهای مختلف ماشینی و دستی عبور می‌کنند تا عاری از هرگونه ناخالصی باشند و به صورت کاملا یکدست و بهداشتی به دست مصرف‌کننده نهایی برسد. فرایند آسیاب گیاهان نیز به گونه‌ای انجام می‌شود که تک تک گیاهان از تی‌بگ ابریشم‌گونه قابل رویت باشند تا با اطمینان از محصول مصرفی، لذت نوشیدن آن صد چندان شود.

کیفیت بسته‌بندی


در شرکت پدیده سبز مهرگیاه علاوه بر کیفیت گیاهان استفاده شده در ترکیبات، کیفیت بسته‌بندی محصولات نیز به عنوان عاملی تاثیرگذار بر کیفیت و ماندگاری محصول نهایی و سلامت مصرف‌کنندگان، برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت مهرگیاه اولین تولیدکننده چای و دمنوش در تی‌بگ‌های هرمی پایه گیاهی است. تی‌بگ‌های استفاده شده در محصولات مهرگیاه باعث تبادل حداکثری خواص، طعم و عطر گیاهان با آب و استفاده حداکثری از آنها می‌شود. اتصالات موجود در تی‌بگ‌ها، لیبل، نخ و درز هرم، نیز توسط حرارت و امواج اولتراسونیک انجام می‌شود و هیچ‌گونه چسب یا ماده مضری در آنها بکار نمی‌رود. همچنین هریک از تی بگ‌های هرمی مهرگیاه نیز در پوشش‌های محافظ سه لایه‌ای بسته‌بندی می‌شود تا از نفوذ نور، رطوبت و هوا به داخل بسته ممانعت کرده کیفیت و ماندگاری محصول را تا زمان مصرف آن حفظ کند.

نوآوری و فرمولاسیون منحصربه‌فرد مبتنی بر طب و ذائقه ایرانی


ما در شرکت مهرگیاه علاوه‌بر توجه به نتایج پژوهش‌های علمی معتبر در حوزه گیاهان دارویی و ترکیب براساس دریافت خاصیت حداکثری گیاهان، شرایط اقلیمی و سلامت جامعه در تولیدات خود؛ با رویکردی نوآورانه، خلاقانه و جستجوگر در جهت کشف دنیای گیاهان همواره در تلاش هستیم محصولاتی با ترکیب‌های جدید و منحصربه‌فرد مناسب سلیقه و ذائقه تنوع‌گرای ایرانی تولید کنیم.

تولید 5 عنوان محصول 100% منحصربه‌فرد و 20 عنوان ترکیب جدید و منحصر به فرد در سبد محصولات شرکت گواهی بر این ادعاست.

سبد محصول متنوع در حوزه چای و دمنوش


تعهد به حمایت از سلامت جامعه و ایجاد محیط امن پایدار برای مصرف‌کنندگان، ما را در مهرگیاه برآن داشته است تا تنوع کاملی از خواص و طعم را در سبد کالایی شرکت ارائه‌دهیم. علاوه بر آن با سرمایه‌گذاری گسترده در واحد تحقیق و توسعه محصول، گسترش سالانه سبد محصولات براساس نیاز و خواست مشتریان در دستور کار ما قرار دارد. علاوه بر موارد ذکر شده، تنوع در بسته‌بندی و ارائه پکیج‌های متنوع هدیه با امکان سفارشی‌سازی برای مشتریان، به ویژه مشتریان سازمانی، همواره از رویکردهای مهم ما در مهرگیاه بوده است.